Gladde iepschorspoeder (Biologisch) 1 lb (454 g) Zak

Gladde iepschorspoeder (Biologisch), 1 lb (454 g) Zak

Artikel #40463
Op voorraad
Adviesprijs: SRD $ 295.19
Onze prijs: SRD $ 216.21   (27% korting)
U bespaart: SRD $ 78.98

You can add an item to cart by clicking on the button

Geen limiet
Ingrediënten: Organic Slippery Elm Bark (Ulmus rubra)

Latin Name: Ulmus rubra
Common Names: Slippery Elm herb, Red Elm, Moose Elm, Gray Elm, Soft Elm, Indian Elm

Serving size: 1/4 tsp
LET OP: Slippery Elm should be taken with at least 250 ml (8 oz.) of liquid.